Зірка якості
НАШ ГЛАВНЫЙ ОФИС
г. Киев,
ул Нижний Вал, 41
(044) 425-77-55
(044) 33-77-888

Сервіс

Что вы получаете, работая с нами?
 • Оперативность реагирования на проблемы заказчика.  
 • Гибкая система оплаты и скидок  
 • Наличие всех необходимых лицензий и сертификатов качества на оргтехнику
 • Максимально широкий ассортимент офисной техники  
 • Минимальные сроки поставки
 • Бесперебойность работы парка техники у клиента. 
 • Наші сертификатиВсі

  Гарантійне обслуговування

  Надійність сучасної оргтехніки багато в чому залежить від точного виконання правил експлуатації і своєчасного профілактичного обслуговування.Асортимент обладнання Xerox різноманітний, від моделей для персональних користувачів до високотехнологічних пристроїв для професійного друку.

  Для монтажу обладнання, що відноситься до категорії дрібної оргтехніки, участь сервісного інженера не потрібно. Таке обладнання встановлюється замовником самостійно.Інструкція з підключення та монтажу, а також гарантійний талон додаються до кожної одиниці обладнання. Обслуговування дрібної оргтехніки здійснюється в авторизованих центрах гарантійного обслуговування.

  Монтаж обладнання, яке відноситься до категорії середньо- і високопродуктивного обладнання, інженерних систем і кольорового обладнання, повинен здійснюватися обов'язково Сервісним партнером з сертифікованими інженерами для даного виду обладнання.Після установки обладнання інженер заповнює гарантійний талон, який є підставою для вільного усунення дефектів, що виникли з вини виробника протягом гарантійного терміну.

  XEROX надає гарантію на вищевказане обладнання терміном на 12 місяців з моменту його установки. Гарантія припиняється раніше зазначеного строку, якщо з дати поставки обладнання та/або виготовлення на обладнанні 18 місяців перевищує гарантійний обсяг друку, якщо таке передбачено для Обладнання, залежно від того, що буде раніше.

  Гарантія передбачає безкоштовний ремонт пристрою уповноваженою XEROX Сервісною організацією при наявності дефектів, що виникли з вини виробника.Ця гарантія не покриває можливих збитків від втрати доходів, прибутку, витрат на тимчасову заміну обладнання, втрати даних та інших прямих або непрямих збитків, пов'язаних з несправністю обладнання. XEROX не дає гарантії на термін служби витратних матеріалів, а також ресурсних деталей і елементів.

  Під ресурсом деталей і елементів розуміються будь-які деталі і елементи, ресурс яких залежить від обсягу копіювання / друку і які відповідно до технічної документації виробника обладнання підлягають обов'язковій заміні після виготовлення певної кількості примірників / відбитків (наприклад, гумотехнічні вироби, вали нагріву і тиску, очисні ножі, ремені, фільтри і т.д.); Під витратними матеріалами розуміються тонер, картриджі з тонером, носії, фоторецептори, картриджі для копіювання/друку, масло.

  В рамках гарантії не виконуються наступні роботи:

  • очищення, регулювання і регулювання пристрою і його вузлів (профілактичне обслуговування);
  • заміна витратних матеріалів;
  • налаштувати програмне забезпечення в мережевому середовищі замовника;
  • для роботи обладнання, перерахованого в Посібниках, які супроводжують обладнання.

  Гарантія поширюється не на всі види програмного забезпечення, як поставляється разом з обладнанням, так і додатково встановленим.Правила використання обладнання включають в себе необхідність періодичних робіт з технічного обслуговування протягом гарантійного терміну. Такі роботи проводяться Сервісною організацією, уповноваженою XEROX на платній основі.

  Гарантія припиняється в разі ремонту пристрою особою, не сертифікованою XEROX.Всі деталі, замінені за гарантією, є власністю XEROX і підлягають поверненню на вимогу.Зобов'язання за цією гарантією виконує Уповноважена сервісна організація, зазначена в цьому Гарантійному талоні.