Зірка якості
НАШ ГЛАВНЫЙ ОФИС
г. Киев,
ул Нижний Вал, 41
(044) 425-77-55
(044) 33-77-888

Сервіс

Что вы получаете, работая с нами?
 • Оперативность реагирования на проблемы заказчика.  
 • Гибкая система оплаты и скидок  
 • Наличие всех необходимых лицензий и сертификатов качества на оргтехнику
 • Максимально широкий ассортимент офисной техники  
 • Минимальные сроки поставки
 • Бесперебойность работы парка техники у клиента. 
 • Наші сертификатиВсі

  Сервісний центр

  Ремонт і обслуговування різної оргтехніки

  Ремонт оргтехніки - це певний комплекс робіт, що проводяться з метою усунення збоїв або несправностей обладнання з метою відновлення працездатності оргтехніки.

  Ми займаємося ремонтом різних типів ксероксів, факсимільних апаратів, принтерів, а також інших багатофункціональних пристроїв.

  Технічне обслуговування обладнання має в своєму складі певний перелік заходів з діагностики, профілактики та ремонту оргтехніки, а також аналізу працездатності та експлуатації різних видів оргтехніки.

  Діагностика та профілактика обладнання

  • Діагностика оргтехніки - це певний комплекс робіт, що проводяться для встановлення загальної оцінки працездатності обладнання та його елементів, а також для з'ясування причин, за якими воно не здатне працювати.
  • Профілактика оргтехніки - це певний комплекс робіт, які виконуються з метою підтримки обладнання в постійному робочому стані.

  Наші фахівці розвиваються в своїх навичках одночасно з розробкою оргтехніки. Ми обслуговуємо різні типи і марки обладнання. А ми завжди готові вам допомогти і виконати якісну роботу в найкоротші терміни.

  Завдання, які ми ставимо перед собою

  Одне з основних завдань нашої компанії, контроль і супровід в наявності всіх необхідних матеріалів для ремонту обладнання та заміни запасних частин в ньому, а також контроль за якістю виконуваних робіт нашими інженерами.

  Інженери нашого центру «Мегапринт Сервіс» виконують ремонт оргтехніки, а також її обслуговування в декількох видах:

  1. У вас є можливість доставити своє обладнання в наш центр. При цьому ми можемо провести діагностику обладнання у вашій присутності, розповісти про проблему і про те, як її можна усунути, а також розповісти терміни проведення ремонту.
  2. Також у вас є можливість викликати нашого інженера до себе в офіс або додому, і він поставить діагноз на місці, і або відразу проведе ремонтні роботи, або якщо є висока складність робіт, рекомендуємо привезти його в наш центр.

  На види робіт ми надаємо технічне обслуговування і ремонт копіювальної, факсимільної та іншої оргтехніки, надаємо гарантію.

  Ремонт і сервісне обслуговування ксероксів

  Щоб обладнання прослужило вам якомога довше, і ви не турбувалися про те, що в найголовніший момент ваш ксерокс може зламатися, в нашій можливості запропонувати вам сервісне обслуговування вашої копіювальної техніки.

  Наші майстри будуть обслуговувати ваше обладнання, стежити за тим, наскільки своєчасно потрібно буде використовувати витратні матеріали, а також які елементи обладнання підлягають своєчасній заміні.

  Ремонт і обслуговування МФУ

  Наші майстри готові виконати будь-який вид ремонту МФУ або його обслуговування, наприклад:

  • Установки;
  • налагодження системи безперервної подачі чорнила;
  • заміна роликів;
  • ремонт механіки пристрою для виведення паперового введення.

  І багато іншого. Так як ви використовуєте ці пристрої досить часто через їх зручності і хорошого виробництва, то вони найбільш схильні до різних поломок. Також ми можемо виконати для Вас терміновий ремонт обладнання з викликом на об'єкт наших сервісних інженерів. Він, в свою чергу, оцінить можливість ремонту, чи потрібно міняти будь-які деталі, а також відповість на всі ваші запитання.

  Ремонт і обслуговування принтерів

  Крім того, наш сервісний центр також спеціалізується на ремонті принтерів, а також на їх післягарантійному обслуговуванні, незалежно від того, лазерний він або струменевий.

  У нас завжди є запчастини і витратні матеріали для різних моделей принтерів.

  Наш сервіс має великий досвід в обслуговуванні поліграфічного обладнання, так як і приватні особи, і фірми звертаються до нас за сервісним обслуговуванням. Ми завжди дотримуємося політики орієнтації на клієнта і його потреби щодо обслуговування різних видів техніки.

  Лазерні принтери

  Говорячи про принципи роботи лазерних принтерів, варто відзначити, що їх робота схожа з роботою більшості ксероксів. Проте якість друку навіть чорно-білого тексту, не кажучи вже про зображення на принтерах такого типу, досить висока, як і швидкість друку. Крім того, ресурси лазерного принтера дозволяють друкувати в середньому від 8 до 12 тисяч примірників на місяць. Проте не варто забувати, що будь-яке обладнання зношується і що якщо воно працювало тривалий час, то потребує професійної допомоги та діагностики. Наша компанія «Мегапринт Сервіс» займається ремонтом лазерних принтерів і завжди готова вам допомогти.

  Струменеві принтери

  Говорячи про струменевих принтерах, варто відзначити, що за якістю друку вони все ж трохи поступаються лазерним, але працюють тихіше, а зображення друкуються в досить високій якості. Зберігання чорнила в принтерах такого типу здійснюється декількома методами, що підвищує продуктивність даного типу принтерів. Крім звичайних чорно-білих струменевих принтерів, існують і кольорові принтери, здатні друкувати якісні кольорові зображення.

  Однак така продуктивність принтера цього типу потребує діагностики і правильному способі заміни чорнила. У свою чергу, ми можемо допомогти вам в обслуговуванні як звичайного чорно-білого принтера, так і в обслуговуванні кольорового струменевого принтера, а також діагностувати і відремонтувати ваш струменевий принтер.

  Представляємо вам найпоширеніші несправності більшості принтерів:

  1. Ваш принтер витягує папір або він застряг у ньому;
  2. На папері після друку залишаються смужки і плями від фарби;
  3. Ваш комп'ютер не бачить ваш принтер;
  4. При друку принтер видає помилку і не друкує;
  5. Принтер видає різні звуки, які йому не властиві;

  Це короткий список проблем, пов'язаних з принтером, в свою чергу, якщо ці проблеми є, слід в будь-якому випадку звернутися до майстра, щоб провести необхідну діагностику і з'ясувати проблему такої роботи.

  Також представляємо вам невеликий перелік послуг, які ми готові надати:

  • Діагностика лазерного принтера;
  • Наповнення вашого принтера необхідними витратними матеріалами;
  • Ремонт і заміна деталей принтера будь-якого рівня складності;
  • Заміна ролика для захоплення паперу, а також заміна гальмівної колодки у вашому принтері;
  • Ремонт барабана, а також заміна термоплівки в принтері.

  Це короткий перелік наших послуг, адже іноді для виявлення проблеми необхідно провести діагностику принтера, і побачивши необхідну ділянку роботи, розповісти про те, які конкретно проблеми є і як ми можемо їх усунути.

  Оскільки наша компанія «Мегапрінт Сервіс» займається ремонтом оргтехніки вже більше 12 років, ми завжди готові надати якісну допомогу в ремонті та обслуговуванні оргтехніки.

  Ремонт принтерів Canon

  Також варто відзначити, що ми займаємося ремонтом принтерів Canon. Варто відзначити, що дана марка за весь час свого існування випускає дуже якісний, але не рідко вимагає обов'язкового обслуговування товар. Цей технічний бренд завжди був якісним і надійним у використанні. У свою чергу, оргтехніка цієї марки найчастіше схильна до постійної експлуатації і високого навантаження, що в свою чергу піддасть будь-яку техніку поломці. Проте розробники Canon враховують всі варіанти використання свого продукту, однак, навіть цю техніку можна здати в умовах роботи в сучасному офісі.

  Якщо ваш принтер, МФУ, факс, сканер або інша оргтехніка раптом потребує ремонту, ви можете звернутися за допомогою в наш сервіс. Адже хороший ремонт і повна діагностика можуть повернути ваше обладнання в робочий стан.

  Так як знос різних деталей в техніці - буденність, можна напевно спробувати відремонтувати свою техніку в домашніх умовах, але це може тільки посилити проблему в майбутньому і спричинити за собою повну відмову техніки від роботи.

  Ми проводимо терміновий ремонт обладнання Canon, проводимо повну діагностику проблеми, а при необхідності можемо замінити зношені запчастини на нові сертифіковані. Після визначення типу несправності вашого обладнання, наш фахівець детально проконсультує вас, як можна усунути цю несправність, а також чи можна проводити ремонт з вами, або варто віднести обладнання безпосередньо в наш сервісний центр, для надання повного спектру послуг з ремонту.

  Наші фахівці добре знайомі з пристроєм обладнання Canon, що в свою чергу виключає другу поломку, і якщо вам потрібен постійний сервіс, наші фахівці можуть запобігти можливості злому будь-яких запчастин вашої техніки за попередній час, щоб вона не привела вас, в потрібний момент.

  Ми займаємося ремонтом принтерів Canon в Києві. Також вам надається вибір, де саме ви хочете зробити ремонт, в нашому сервісному центрі або ви можете викликати нашого майстра в офіс або додому. Наша цінова політика по ремонту техніки різної складності в Києві значно відрізняється від інших. Також ми надаємо вам гарантію того, що після нашого втручання ваше обладнання прослужить вам довгий час, а якість обслуговування буде на найвищому рівні.

  У тому випадку, якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви зацікавлені у співпраці з нами, або хочете стати нашим клієнтом, ви можете зв'язатися з нами за контактними даними, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам всі необхідні консультації щодо ремонту та обслуговування Вашої техніки.

  Ми дбаємо про свій статус і гарантуємо якість виконаних нами робіт.