Зірка якості
НАШ ГЛАВНЫЙ ОФИС
г. Киев,
ул Нижний Вал, 41
(044) 425-77-55
(044) 33-77-888

Копицентр

Что вы получаете, работая с нами?
 • Оперативность реагирования на проблемы заказчика.  
 • Гибкая система оплаты и скидок  
 • Наличие всех необходимых лицензий и сертификатов качества на оргтехнику
 • Максимально широкий ассортимент офисной техники  
 • Минимальные сроки поставки
 • Бесперебойность работы парка техники у клиента. 
 • Наші сертификатиВсі

  Вимоги до файлів

  Шановні клієнти!

  Друк здійснюється за принципом «як є», тобто без додаткових коригувань, якщо інше не передбачено Замовленням.Претензії до змісту робіт над макетом Замовника не приймаються.Макет вважається готовим до друку в тому випадку, якщо він не вимагає НІЯКИХ додаткових операцій і коригувань. В цьому випадку макет не вимагає додаткової оплати. В інших випадках вартість підготовки файлу до друку залежить від складності роботи, витраченого часу і розраховується для кожного замовлення індивідуально.

  Термінове позачергове виконання Замовлення здійснюється тільки за наявності відповідної можливості.Вартість такого замовлення збільшується в 1,5 рази. Умови оплати - передоплата 100%.

  Виключно з метою економії Вашого часу ми склали Вимоги до файлів цифрового друку.

  Файли в друкованих форматах приймаються до друку, враховуючи той факт, що при виведенні з них можна сподіватися на отримання прийнятного результату.

  Бажаним для друку є файл у форматі *.PDF, який зберігається з якістю друку (X:3/X:4).Більшість сучасних програм мають можливість збереження / експорту результату вашої роботи в форматі PDF.Звернувши на це увагу, ви заощадите свій час, здоров'я і гроші.

  Альтернативні формати, з яких можливий друк: TIFF - 600dpi, CMYK, шари зведені. CDR - до 13 версій включно.PSD, AI, JPEG - в деяких випадках можливі для друку.

  Друк файлів MS Office здійснюється на умовах «як є», тобто відповідність тому, що було на комп'ютері - НЕ ГАРАНТОВАНО!Передача кольору файлів GIF, JPEG, файлів в моделі RGB, файлів за допомогою PANTONE - НЕ ГАРАНТУЄТЬСЯ!Переконатися в тому, що зовнішній вигляд, якість і передача кольору відповідають вашим побажанням можна тільки тестовими показами.

  Якщо макет має фонове зображення межі - то обов'язково:- Вильоти - 2 - 4 мм по периметру.- Відхилення від краю - 4 мм.No вильоти і відхилення можливі в тому випадку, коли Наказом не передбачена післяпресова обробка (Наказ видається «по листах»).Масштаб компонування становить всього 1: 1.

  Для того, щоб переконатися, що ваш макет відповідає вимогам і заощадити час - будь ласка, надішліть нам макет на електронну пошту - Ми відповімо на ваші запитання.

  Якщо ви плануєте друкувати у нас, і ви довірили макет сторонньому дизайнеру, будь ласка, надайте йому наші вимоги і наш номер телефону - він зможе вирішити питання оперативно, підготувати макет відповідно до вимог і заощадити ваш час.

  Формат - TIFF (можливе стиснення LZW)Дозвіл - 150dpiКолірна модель - CMYKScale - 1:1

  Чорний колір повинен бути: С-30%, М-30%, У-30%, К-90%