Зірка якості
НАШ ГЛАВНЫЙ ОФИС
г. Киев,
ул Нижний Вал, 41
(044) 425-77-55
(044) 33-77-888

Копицентр

Что вы получаете, работая с нами?
 • Оперативность реагирования на проблемы заказчика.  
 • Гибкая система оплаты и скидок  
 • Наличие всех необходимых лицензий и сертификатов качества на оргтехнику
 • Максимально широкий ассортимент офисной техники  
 • Минимальные сроки поставки
 • Бесперебойность работы парка техники у клиента. 
 • Наші сертификатиВсі

  Що пропонуємо?

  У сучасному світі оперативна поліграфія є невід'ємною частиною передачі інформації. Завдяки наявності необхідного обладнання компанія «Мегапринт Сервіс» надає послуги копіювального центру, а також будь-якого виду друку. Наша компанія реалізувала значний спектр послуг з копіювання та друку чорно-білих, кольорових документів на належному рівні і в найкоротші терміни. Наш копіювальний центр займає достатній сегмент ринку не тільки в Києві, але і по всій Україні. Використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта і незмінну якість готових відбитків,  Копіювальний центр компанії «Мегапринт Сервіс» має все більше клієнтів і забезпечує постійний приплив клієнтів, що важливо в сучасній поліграфії.

  Що пропонує наш копіювальний центр?

  Підготовка до друку:

  • Ми створимо, підготуємо та адаптуємо ваш макет до вимог друку.

  Друк:

  • Ми продемонструємо тестовий друк і роздрукуємо тираж на ризографі, цифровому, офсетному пристрої, на плоттері (широкоформатний внутрішній і зовнішній друк) або шовкотрафареті.

  Основні послуги

  Якщо вас цікавить якісний копіювальний центр в Києві, то послуги компанії «Мегапрінт Сервіс» для вас.

  Послуги нашої компанії:

  1. Цифровий друк
  2. Широкоформатний друк
  3. Трафаретний друк

  Оперативна поліграфія забезпечується якісним обладнанням, за допомогою якого можна отримати готові відбитки в призначений час, щоб бути впевненим в тому, що матеріали задовольнять кінцевого споживача.

  Цифровий друк використовується для оперативної роботи порівняно невеликими тиражами і має більш високу собівартість одиниці продукції в порівнянні з офсетним друком.

  Офсетний друк використовується для друку середніх і великих тиражів.

  Шовкотрафаретний друк дозволяє реалізувати найнеймовірніші забаганки замовника, включаючи друк в білому, золотому, срібному, Pantone кольорах і т.д.

  Роботу в копіювальному центрі виконує спеціально навчений персонал, основним завданням якого є задоволення потреб споживачів і забезпечення найкращої якості готової продукції.

  Поліграфічні послуги нашого центру

  Купуючи поліграфічні послуги в нашій компанії, ви зможете швидко отримати необхідні послуги і бути впевненими в їх високій якості. Для оптових клієнтів у нас діє гнучка система знижок.

  Широкоформатний друк

  Ми надаємо послуги з друку банерів, плакатів, а також зовнішньої реклами, на виході забезпечуючи високу якість готової продукції. Кінцева вартість виробів буде залежати від вимог замовника. Важливу роль відіграє обробка після друку вашого замовлення. Поліграфічні послуги різноманітні, тому терміни виконання часто залежать від багатьох факторів: вибору формату, типу паперу, на якій буде виконуватися замовлення, тиражу і термінів, узгоджених із замовником. Друк для внутрішнього та зовнішнього використання також різниться.

  Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням того, що на кінцеву цифру впливає велика кількість факторів: формат, вид паперу, колір, тираж, терміни виконання і т.д.

  Не останнє місце по ряду факторів, що впливають на вартість, займає післядрукарська обробка вашого замовлення.

  Підводячи підсумки, можна сказати, що наші можливості дозволяють запропонувати вам рішення друку як однієї візитки, так і тиражу глянцевого каталогу.